Son Dakika :BRAAS, YENİ İNOVASYONLARINI 22. İZMİR YAPI FUARI’NDA TANITTI

Ege bölgesinde yapı sektörünün tüm bileşenlerini bir araya getiren İzmir Yapı Fuarı, 03-06 Kasım 2016 tarihlerinde Gaziemir Fuar İzmir’de düzenlendi. Braas Çatı Sistemleri bu yıl 22. kez ziyaretçilerle buluşan fuarda, inovatif kimliği ile tüm ürün gruplarında geliştirdiği en yeni ürünleri; “Yenilikçi Üretim Teknolojileri”, “Çatılarda Enerji Verimliliği ve Çatı Katı Yaşam Konforu”, “Çatılarda Estetik”, “Uzun Ömürlü, İşlevsel Çatı Detay Çözümleri” konularına vurgu yaparak ziyaretçilerin beğenisine sundu.

Çatıya tam ankastre güneş enerjili çatı sistemleri konseptini de vurgulayan Braas, İzmir Yapı Fuarının 22. yılında özellikle çimentolu kiremit üretiminde çığır açacak yeni yüzey kaplama teknolojisi “Evolution Innotech” ile ilgi gördü.

Braas’ın Türkiye’de Avrupa ile neredeyse eş zamanlı olarak lanse ettiği, çimentolu kiremit üretiminde yenilik olarak adlandırılan “Evolution Innotech-ColourFUSION” kiremit yüzey kaplama teknolojisi kullanılarak üretilen özgün modeller, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Braas Catı Sistemleri’nin yoğun Ar-Ge çalışmaları sonunda geliştirdiği, çimentolu kiremit üretim teknolojisinde günümüzde ulaşılabilen en ustun kiremit yüzey kaplama teknolojisi. Evolution Innotech ile kiremidin yuzeyi, yine Braas tarafından geliştirilen “ColourFUSION – Ergitmeli kaynaştırma tekniği” ile gövdeyle tam tümleşik, sağlam bir yapıya kavuşturarak çatıyı zorlu çevre
koşullarına karşı bir zırh gibi koruyor. Böylece kiremidin estetik ve fiziksel performansı artırılarak çevresel etkilere karşı daha güçlü ve daha dayanıklı hale getiriliyor.

Etiketler: Braas Çatı Sistemleri, Çatı Katı Yaşam Konforu, Çatılarda Enerji Verimliliği, Evolution Innotech-ColourFUSION, İşlevsel Çatı Detay Çözümleri, İzmir Yapı Fuarı, yeni yüzey kaplama teknolojisi,
Copyright © 2020 adacreative.com