Son Dakika :PROPERTY AWARDS’IN YILDIZI PİYALEPAŞA İSTANBUL OLDU

Polat markasının 60 yıllık tecrübesiyle İstanbul’un en eski, tarihi ve merkezi semtlerinden Piyalepaşa’da, hem İstanbul’un hem de bölgenin ihtiyaç duyduğu bir projeye imza attıklarını ifade eden Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, aldıkları bu ödüllerin Piyalepaşa İstanbul’un dünya çapında da prestijli bir proje olduğunun bir kere daha kanıtlandığını vurguladı.

Türkiye’de özel sektör tarafından gerçekleştirilen en büyük kentsel donuşum projesi Piyalepaşa İstanbul, gayrimenkul sektöründe dünyanın en prestijli projelerinin yarıştığı International Property Awards’da (Uluslararası Gayrimenkul Ödulleri) farklı kategorilerde dört ödül aldı.

International Property Awards’da; ‘En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı’, ‘ En İyi Karma Kullanımlı Proje İç Mimari Tasarımı’ ve ‘En İyi Gayrimenkul Pazarlaması’ kategorilerinde aldığı üç ödülün yanı sıra kıtaların yarıştığı “En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı” kategorisinde dördüncü ödülü de alan Piyalepaşa İstanbul şimdi, Avrupa’nın en iyisi olmak icin yarışacak.

27 Ekim gecesi Londra’da gerçekleşen ödül töreni öncesinde projeler 70 uzman kişiden oluşan uluslararası jürinin elemesinden geçti. Piyalepaşa İstanbul dünya çapında tüm kategori liderlerinin katılacağı, Avrupa’nın ‘En İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı’ ödülü için de beş yıldız alarak yarışmaya hak kazandı.

Etiketler: En İyi Karma Kullanımlı Proje İç Mimari Tasarımı, İyi Örnek Daire İç Mimari Tasarımı, Piyalepaşa, Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Polat, Polat İnşaat,
Copyright © 2020 adacreative.com