Son Dakika :SIGN OF THE CITY’DE EN ÇOK ÖDÜL NEF’İN OLDU

Gayrimenkul sektörüne yeni konseptlerle farklılık yaratan Nef, uluslararası prestijli yarışmalardaki başarısını Sign of the City Awards 2016 ile sürdürdü. Nef Apartments Kemerburgaz 04 ile ‘En İyi Konut’, Nef Offices Kağıthane 11 ile ‘En İyi Ofis’ ve Nef Ataköy 22 ile ‘En İyi Rezidans’ ödüllerine layık görülen Nef, 3 ödülle gecenin en çok ödül alan markası oldu.

Çevreci ve sürdürülebilir vizyona sahip inşaat ve gayrimenkul projelerinin değerlendirildiği Sign of the City Awards’ta bu yıl da sektörün en iyileri ve gelecek vadeden yaklaşımlar ödüllendirildi. Bu yıl da yoğun ilgi gören ödül töreni için 100’den fazla proje ‘en iyi’ olabilmek için yarıştı.

Geçen yılki törende de Sign of the City’den 3 ödülle dönen Nef, bu seneki törende de En İyi Konut, En İyi Ofis ve En İyi Rezidans ödüllerine layık görüldü. 18 patente sahip olan ve faydalı ürün ile uluslararası ölçekte faaliyetlerine devam eden Nef, dünyada endüstriyel tasarımcılarla çalışan ilk gayrimenkul markası olarak biliniyor.

Yaşanabilir lüks kavramını, ‘ulaşılabilir özgürlük’ olarak yeniden hayata geciren Nef, ‘Herkesin 10 bin metrekare evi olabilir?’ diyerek gerçekleştirdiği fold home ve fold office konseptleriyle efektif yaşam alanları tasarlıyor ve böylece sabit giderleri, masrafları da en aza indiriyor. Bir Nef keşfi olan Foldhome, alışılmış sosyal tesislerden tamamen farklı olarak ve kişiye özel kullanım alanları sunarak, 5 bin m2’lik bir evin sahip olabileceği özellikleri 60 metrekarelik bir ev içine dahil ediyor.

Etiketler: En İyi Konut, En İyi Ofis, En İyi Rezidans, Foldhome, Nef, Nef Apartments Kemerburgaz 04, Nef Ataköy,
Copyright © 2020 adacreative.com