Son Dakika :SİKA TÜRKİYE ULAŞTIRMA SEMİNERİNİ ANTALYA’DA DÜZENLEDİ

Yapı ve endüstri kollarında, özel kimyasallar konusunda faaliyet gösteren global grup Sika, ulaştırma alanına yönelik çözümlerin ele alındığı “Technology on Wheels 2016” seminerinin ikincisini Antalya’da düzenledi. İsviçre ve Almanya’dan uzmanların katılımıyla gerçekleşen etkinlik iki gün sürdü. Dünyada kullanılan teknolojilerle birlikte yakın zamanda kullanılacak teknolojilerin de tanıtıldığı seminerde katılımcılar, Sika’nın yapıştırıcı, sızdırmazlık, akustik ve güçlendirme (reinforcer) gibi çözümlerini de deneyimlediler. Üretimde yapıştırma ve sızdırmazlık uygulamaları, ulaştırma ana sanayide en son trendler, elastik yapıştırma teknolojileri, laminasyon, araç alt kaplama, yapısal yapıştırma uygulamaları, hızlı ve elastik yapıştırıcılar, hotmelt teknolojileri ve sandwich panel yapıştırma ise ele alınan ana başlıklar arasında yer aldı.

Sektöre sunduğu yenilikçi çözümlerin yanı sıra satış sonrası ve teknik servis hizmetleriyle de Transportation pazarına öncülük eden Sika, önümüzdeki dönemde eğitim faaliyetlerine tüm hızıyla devam edeceğini açıkladı.

Etiketler: araç alt kaplama, elastik yapıştırma teknolojileri, hızlı ve elastik yapıştırıcılar, laminasyon, sanayide en son trendler, SİKA, Technology on Wheels 2016, yapısal yapıştırma uygulamaları, yenilikçi çözümler,
Copyright © 2020 adacreative.com